FFMP
NATŁUSZCZANE PROSZKI MLECZNE – REGULAR I INSTANT

Zastosowanie:

Natłuszczane proszki mleczne ALIMA MILK AND WHEY POWDERS – wybierz najlepszą jakość!

ALIMA MILK AND WHEY POWDERS oferuje szeroki asortyment natłuszczanych proszków mlecznych, w tym również proszków lodowych i proszków mlecznych do picia. Nasze zamienniki mleka w proszku są starannie wyselekcjonowane oraz poddane procesowi produkcji, który pozwala zachować pełnię wartości odżywczych mleka. Bogactwo białek, wapnia i witamin sprawia, że nasze proszki mleczne stanowią doskonałą bazę dla zdrowej i smacznej diety.

Wszechstronne zastosowanie natłuszczanych proszków mlecznych

Natłuszczane proszki mleczne, zwane także Fat Filled Milk Power  (FFMP) od ALIMA-BIS to niezbędny składnik w przemyśle spożywczym. Doskonale sprawdzają się w przygotowywaniu różnorodnych potraw, takich jak napoje mleczne, desery, ciasta czy sosy. Doskonała rozpuszczalność  FFMP pozwala na łatwe i szybkie przygotowanie ulubionych dań, zachowując przy tym pełen aromat i smak mleka. Dzięki wysokiej jakości naszych produktów, każdy producent wyrobów spożywczych, zawierających mleko w proszku, znajdzie w naszej ofercie doskonały, tańszy zamiennik tego składnika, w postaci natłuszczanych proszków mlecznych. Odkryj bogactwo możliwości, jakie dają natłuszczane proszki mleczne od ALIMA-BIS. Niezawodna jakość, naturalny smak i wszechstronne zastosowanie sprawiają, że są one idealnym wyborem zarówno dla producentów wyrobów spożywczych.

Jako uznany producent mieszanek proszków mlecznych zobowiązujemy się do zapewnienia nie tylko doskonałej jakości, ale także bezkompromisowej naturalności naszych natłuszczanych proszków mlecznych i zamienników pełnego mleka w proszku. Dzięki temu możemy być pewni, że każdy produkt, który trafia do Państwa rąk, jest wolny od sztucznych dodatków i szkodliwych substancji. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się, jak łatwo można wzbogacić ofertę wyrobów spozywczych o produkty najwyższej klasy.

MIESZANKI PROSZKÓW MLECZNYCH ORAZ WYSOKIEJ JAKOŚCI TŁUSZCZU ROŚLINNEGO

Tańsza alternatywa dla pełnego mleka w proszku.

Wysoka zawartość tłuszczu: od 26% do 40%

Wysoka zawartość białka: do 26%

PRZYKŁADY MIESZANEK:

Tłuszcz roślinny: 28% // Białko: 26%
Tłuszcz roślinny: 28% // Białko: 18%
Tłuszcz roślinny: 28% // Białko: 10%
Tłuszcz roślinny: 26% // Białko: 20%
Tłuszcz roślinny: 26% // Białko: 15%

Inne  parametry na życzenie.

Opcjonalnie można wzbogacić witaminami, minerałami lub aromatami.

Na bazie mleka i/lub serwatki w proszku.

Elastyczność i możliwość dostosowania parametrów do potrzeb klienta i specyfiki aplikacji.

Dostępna jest również wersja instant.

ZASTOSOWANIE: produkcja żywności, czekolady, lodów, jogurtów, napojów mlecznych, napojów dietetycznych, deserów, herbatników, nadzień kremowych, wyrobów cukierniczych, produktów mlecznych, śmietanki do kawy i herbaty, premiksów spożywczych, sosów, zup i innych

OPAKOWANIE: worki papierowe 25 kg, z wkładką PE, uszczelnione i zszyte // big bagi do 1000 kg